To jest niezwykłe zasypiać i budzić się z myślą, że ten, o którym śnisz jest tuż obok
Kiedy księżyc w okno puka, poduszeczki tylko szukam.
Pragne spotkać sie z Tobą we śnie,wziąć Cię za ręke i zabrać w pewne magiczne miejsce, gdzie będziemy tylko My i nasza bezgraniczna MIŁOŚĆ i szczęście.Wtedy bede chciała by ta chwila trała wiecznie...
Kocham Cię bardzo słoneczko Ty moje,moje serduszko jest tylko Twoje. Powiem Ci jeszcze koteczku skrycie że jesteś miłością na całe życie.
W Twoje sny zawitam dziś jak pluszowy miś. Łapką dotknę jedną z gwiazd, aby się zatrzymal czas i wyszeptam Tobie znów: kolorowych, słodkich snów.... :*
Zgaś światełko wejdź do łóżka niech przytuli Cię poduszka! Zamknij oczka, zaśnij sobie, pomyśl sobie, ja to samo zaraz zrobię.
Krasnal mi mówił że kładziesz sie spać. Cóż w prezencie mogę ci dać? Chciałbym wyrazić przez tysiąc słów, powiem tylko: kocham cię, słodkich snów.
Delikatnych jak Twój dotyk, pięknych jak Twoje oczy i słodkich jak Twój uśmiech snów życzę Ci tej i każdej następnej nocy.
Esemeska do podusi, by Twój sen był milusi, żeby Ci się dobre elfy śniły i ciemną noc Ci rozjaśniły.
Zanim zaśniesz Złotko, pomyśl o mnie słodko. Bo ja myślę wciąż o Tobie, wciąż istniejesz w mojej głowie. Dziś już pisze Ci DOBARNOC, jeśli spisz przeczytasz rano.
Dobrej nocki życzę Ci z nadzieją że będziesz miał kolorowe sny teraz kładź się już do łóżka niech mocno przytuli Cię Twoja poduszka.Dobranoc:*
Idzie noc więc śpij i o słodkich rzeczach śnij. Niech Ci sen spokojnie minie i Twe smutki niech rozmyje
Ciemna nocka już nastała księżyc i gwiazdy na niebie spotkała. Ja Tobie mówię: śpij i o przyjemnych rzeczach śnij
Gdy będziesz daleko ode mnie i przyjdzie wieczorna godzina, spytaj się serca, ono Ci powie kto Cię tak miło wspomina.
By łóżeczko wygodne było i Ci skarbie się na nim dobrze śniło. Niech mięciutka poduszka szepcze Tobie słodkie sny do uszka.
Nie chcę Cię zbudzić więc po cichu wchodzę, tak jak Mikołaj przez komin wpada, zamiast worka z prezentami, obsypię Cię buziakami, w tę cudną noc miej pięknych snów moc.
Nadchodzi już wieczorna godzina Księżyc już swoją kołysankę zaczyna, więc do łóżeczka kładź się już kochanie zmruż oczka, a ja obiecuję Ci, ze coś przyjemnego się stanie.
Smerfy, elfy i gumisie, calineczka, male misie, pszczółka Maja i muminki mają dziś wesołe minki :) Wszystkie prosto z dobranocki życzą Ci przyjemnej nocki.
Księżyc ziewa, gwiazdka mruga. Już nadchodzi nocka długa, ale za nim zamkniesz oczy sms-ek Cię zaskoczy :)) Życzę Tobie dobrej nocy no już zmykaj spać pod kocyk!
Gdy na niebie gwiazdy świecą a Ty sobie smacznie spisz. Ja wymyślam piękne sny, aby miło było Ci.